Set na ošetrenie okien

Cenovo zvýhodnený balík na ošetrenie okien

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Wolf Garage
€32,17 –15 % €27,34 / ks
Kategória: Zvýhodnené balenia
Položka bola vypredaná…
Balík autokozmetiky na ošetrenie okien
Novinka
€32,17 –15 %

Sada autokozmetiky určená na ošetrenie okien

Preferuješ hotové vyskladané balíky autokozmetiky a hľadáš cenovo najvýhodnejšiu ponuku? Tak práve pre teba je toto ideálne riešenie.

Cenovo najvýhodnejšia ponuka balíka pre ošetrenie okien, ktorá bola vytvorená na základe vašich požiadaviek a obľúbenosti značiek.

Balík obsahuje:

 

1x Shiny Garage Glass Polish Pro 250ml

Správne zvolené zloženie obsahujúce oxid céru zaručuje odstránenie všetkých nečistôt zo sklenených povrchov. Stopy po tvrdej vode alebo cestných nečistotách mu nerobia problém. Môže tiež odstrániť malé škrabance z okien. Látku je možné nanášať ručne pomocou aplikátora z mikrovlákna, tvrdej špongie alebo strojovo pomocou stredne tvrdej špongie.

 

1x RRCustoms Bad Boys Glass Cleaner 500ml

RRCustoms Bad Boys Glass Cleaner je účinný prípravok na čistenie okien, čelného skla a zrkadiel auta. Vďaka svojim odmasťovacím vlastnostiam je vhodný aj na silne zamastené sklenené povrchy v interiéri auta. Jeho špeciálne zloženie zaisťuje, že čistený povrch zostane bez šmúh a sklo zostane dlho čisté. Aplikuje sa jednoducho a navyše má príjemnú vôňu grapefruitu.

 

1x Shiny Garage Mikrovláknový aplikátor

Perfektné na nanášanie všetkých druhov čističov vo vnútri vozidla a čistiacimi prostriedkami na exteriér. Má pohodlné vrecko, s ktorým držíme aplikátor pri práci. Ideálny aplikátor pre prácu s čističmi kože. Priemer je 12 cm.

 

2x Mikrovlákno na čistenie okien 40x40cm

Mikrovlákno je určené na čistenie okien. Na čistenom povrchu nezanecháva šmuhy ani vlákna. Môžete ho použiť na sucho aj na mokro.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: