RRCustoms Bad Boys set na ošetrenie kože

Set určený na ošetrenie kože

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Wolf Garage
€28,97 –15 % €24,62 / ks
Kategória: Zvýhodnené balenia
Položka bola vypredaná…
RRCustoms Bad Boys set na ošetrenie kože
€28,97 –15 %

RRCustoms Bad Boys set určený na čistenie a ošetrenie koženého čalúnenia v interiéri vozidla

 

Set obsahuje:

 

1x RRCustoms Bad Boys Leather Cleaner 500ml

Je to silný a účinný čistiaci prostriedok. Odstraňuje nečistoty a škvrny z kože. Vďaka silnému zloženiu si poradí so zanedbanými kožami a bezpečne im prinavráti pôvodnú farbu. Neutralizuje nepríjemné pachy ako cigaretový dym, ľudský pot a pod . Produkt s vôňou kože.

 

1x RRCustoms Bad Boys Leather Conditioner Matt 150ml

RRCustoms Bad Boys Leather Conditioner je prípravok, ktorý vyživuje a impregnuje kožu. Obnovuje jej jemnosť, chráni ju pred nadmerným UV žiarením, vyblednutím a predlžuje jej životnosť. Na povrchu zanecháva matný vzhľad a príjemnú vôňu.

 

1x Mikrovlákno na kožu a interiér 30x30cm

Biela farba tohto mikrovlákna vám umožňuje vidieť okamih, kedy je čistený povrch úplne čistý. Mikrovlákno má štruktúru, ktorá podporuje efektívne čistenie kože, čalúnenia a plastov. Nefarbí a chemikálie, ktoré by odfarbili iné mikrovlákno, pre toto mikrovlákno nepredstavujú hrozbu. To ho robí absolútnou špičkou a nevyhnutnou pomôckou pri čistení koženého čalúnenia a iných častí interiéru.

 

1x Wolf Garage Mikrovláknový aplikátor

Ideálny aplikátor pre nanášanie všetkých druhov čističov vo vnútri vozidla ale aj pre nanášanie vosku či oživovačov plastu v exteriéri. Aplikátor perfektne sadne do ruky. Práca s ním je pohodlná a bezpečná vďaka jemnému mikrovláknu, z ktorého je vyrobený.

 

1x Kefa na čistenie kože

Kefa na čistenie kože so stredne jemnými štetinami vyrobená z dreva. Kefu možno použiť aj na čistenie obloženia dverí, interiérových plastov alebo textilných materiálov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: