O nás

 

Vitajte v našom svete čistých automobilov!

Kto sme ?

Starostlivosť o autá nám nebola nikdy cudzia. Po niekoľkých rokoch odsledovaných v zahraničí, sme radi, že trend starostlivosti o svoje autá prišiel konečne aj na Slovensko. Sme radi, že ľudia sa chcú voziť nie len v bezpečných, ale aj čistých a voňavých autách.

 

Koniec koncov aj čistota v samotnom aute, má výrazný dopad na naše zdravie. Obrovské množstvo rôznych baktérií, ktoré si každodenne nosíme do auta z nákupných centier, benzínových púmp, či od všadiaľ kde s autom zavítame , nás neustále ohrozujú. Ľahostajnosťou, alebo žiadnou starostlivosťou si len priestor v aute robíme pre naše zdravie nebezpečnejším. 

 

Práve preto sme sa rozhodli využiť dlhoročné skúsenosti a umožniť každému majiteľovi auta, aby si mohol vybrať z top značiek na trhu. To všetko za najlepšie a teda najdostupnejšie ceny na trhu.

Chceme aby každý mal možnosť starostlivosti o svoje auto a urobil ho nie len krásnym, ale aj čistým a bezpečným pre zdravie.

 

Kompletnú ponuku značiek produktov nájdete v kategórií ZNAČKY. Ak by ste však svoju obľúbenú značku nenašli, neváhajte nás kontaktovať a pokúsime sa urobiť maximum aby ste boli spokojní.

 

Tím WolfGarage

 
 
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie