Set na ošetrenie kolies

Cenovo zvýhodnený balík pre ošetrenie kolies

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Wolf Garage
€38,99 –15 % €33,14 / ks
Kategória: Zvýhodnené balenia
Položka bola vypredaná…
Balík autokozmetiky na ošetrenie kolies
Novinka
€38,99 –15 %

Sada autokozmetiky určená na ošetrenie kolies

Preferuješ hotové vyskladané balíky autokozmetiky a hľadáš cenovo najvýhodnejšiu ponuku?  Tak práve pre teba je toto ideálne riešenie.

Cenovo najvýhodnejšia ponuka balíka pre ošetrenie kolies, ktorá bola vytvorená na základe vašich požiadaviek a obľúbenosti značiek.

 

Balík obsahuje:

 

1x Shiny Garage Monster Wheel Cleaner 1 L 

Čistič kolies určený na pravidelné umývanie diskov. Bol obohatený o deionizujúcu zložku, produkt teraz tiež odstraňuje kovové nečistoty z povrchu ráfikov. Pri správnej aplikácii z hľadiska efektívnosti je tento čistič na elektróny najlepšou voľbou. Je absolútne bez silného zápachu ako u iných konkurenčných deironizérov. Dokonca je doplnený o sviežu vôňu a preto je práca s ním maximálne príjemná aj v uzavretých priestoroch.

 

1x RRCustoms Bad Boys Tyre Dressing 500 ml

Hustý prípravok na silikónovej báze na údržbu vonkajších gumových a plastových dielov automobilov. Vytvára efekt hlbokej a čistej farby, ktorá zostane na plastovom povrchu niekoľko umývacích cyklov. Dodáva povrchu hydrofóbny efekt.

 

1x Wolf Garage Tire Dressing Applicator

Wolf Garage Tire Dressing Applicator je penový aplikátor na pneumatiky s ergonomickým tvarom upraveným pre čo najjednoduchšiu aplikáciu ochranných a iných produktov na pneumatiky vášho auta. Zosilnená časť rukoväte ho robí jedničkou na trhu a oproti konkurenčným aplikátorom je práca sním pohodlnejšia a vďaka odolnej spevnenej pene aj omnoho dlhšie vydrží.

 

1x ADBL Round detailing Brush 25mm

ADBL štetec č. 12 - vhodný pre šetrné a dokonalé čistenie ťažko dostupných miest v interiéri aj exteriéri. Kvalitný štetec na čistenie detailov, zákutí a horšie prístupných miest. Kombinácia prírodných a syntetických štetín spolu s plastovou rukoväťou zaručuje šetrné a účinné čistenie každého povrchu.  Priemer štetca je 25 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: