Balík na ošetrenie laku tekutým voskom

Cenovo zvýhodnený balík na ošetrenie laku tekutým voskom

Skladom
Značka: Wolf Garage
€33 –15 % €28,05 / ks
Balík autokozmetiky na ošetrenie laku tekutým voskom
Novinka
€33 –15 %

Sada autokozmetiky určená na ošetrenie laku tekutým voskom

Preferuješ hotové vyskladané balíky autokozmetiky a hľadáš cenovo najvýhodnejšiu ponuku? Tak práve pre teba je toto ideálne riešenie.

Cenovo najvýhodnejšia ponuka balíka na ošetrenie laku tekutým voskom, ktorá bola vytvorená na základe vašich požiadaviek a obľúbenosti značiek.

 

Balík obsahuje:

 

1x Auto Finesse Glisten Spray Wax 500ml

Auto Finesse Glisten Spray Wax je prémiový vysoko efektívny tekutý vosk v spreji. Dodáva luxusný vzhľad, vysoký lesk a kvalitný hydrofóbny efekt. Vďaka svojmu zloženiu a obsahu karnaubského vosku je vhodný pre všetky typy laku vrátane fólie a matných farieb. Je veľmi efektívny na všetkých odtieňoch farieb. Glisten Spray Wax dokáže napodobniť rýchlu a jednoduchú aplikáciu tradičného rýchleho detailéru a zároveň ponúka bezkonkurenčný vysoký lesk so životnosťou do 2 mesiacov.

 

1x RRCustoms Bad Boys Pre Wax Cleaner 500ml

Pre Wax Cleaner je určený na čistenie lakovaných povrchov. Odporúča sa použiť pred Ceramic Wax na odmastenie laku auta alebo pred aplikáciou tuhých voskov. Odstraňuje zvyšky leštiacich pást a voskov, ako aj zvyšky lepidla a iné nečistoty. Rýchlo sa odparuje a nezanecháva šmuhy.

 

1x Univerzálne mikrovlákno Standard 30x30cm

Je to veľmi jemné a husto tkané mikrovlákno vyrobené z jemných polyesterových a polyamidových vlákien absolútne bezpečné pre použitie v interiéri ako aj exteriéri vozu. Lepšia savosť pomôže pri odstraňovaní prebytočných čističov, či mastnoty alebo pomôže pri vysušeniu čistených povrchov. 

 

1x Mikrovlákno na leštenie vosku a aplikáciu detailerov 40x40cm

Mikrovlákno s hmotnosťou 320 GSM a jemnými vláknami sa perfektne hodí ako základné mikrovlákno na lak. Dokonalé to bude aj vo vnútri auta. Veľkost 40x40cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: