Set na ošetrenie laku

Cenovo zvýhodnený balík na ošetrenie laku tuhým voskom

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Wolf Garage
€57,20 –15 % €48,62 / ks
Kategória: Zvýhodnené balenia
Položka bola vypredaná…
Balík autokozmetiky na ošetrenie laku tuhým voskom
Novinka
€57,20 –15 %

Sada autokozmetiky určená na ošetrenie laku tuhým voskom

Preferuješ hotové vyskladané balíky autokozmetiky a hľadáš cenovo najvýhodnejšiu ponuku? Tak práve pre teba je toto ideálne riešenie.

Cenovo najvýhodnejšia ponuka balíka na ošetrenie laku tuhým voskom, ktorá bola vytvorená na základe vašich požiadaviek a obľúbenosti značiek.

 

Balík obsahuje:

 

1x Soft99 Authentic Premium Wax 200g

Authentic Premium je založený na prírodnom karnaubskom vosku. Vosk je navrhnutý tak, aby poskytoval potešenie z práce a vyzdvihol prirodzený lesk z lakov. Poskytuje charakteristický efekt a vynikajúcu hydrofóbnosť. Povinnosť pre každého, kto chce zažiť atmosféru klasických detailov a ponoriť sa do automobilových vnemov.

 

1x Shiny Garage Scan Inspection 500ml

Je to zmes účinných látok, povrchovo aktívnych látok a bezpečných, rýchlo sa odparujúcich rozpúšťadiel. Zvolené zloženie ingrediencií zaručuje úplné odstránenie zvyškov leštiacej pasty a dokonalé odmastenie laku pri korekcii alebo pred aplikáciou vosku, sealantu alebo  keramického náteru. Výsledkom je, že nanesené produkty sa budú k povrchu lepiť čo najtesnejšie.

 

1x Univerzálne mikrovlákno Standard 30x30cm

Je to veľmi jemné a husto tkané mikrovlákno vyrobené z jemných polyesterových a polyamidových vlákien absolútne bezpečné pre použitie v interiéri ako aj exteriéri vozu. Lepšia savosť pomôže pri odstraňovaní prebytočných čističov, či mastnoty alebo pomôže pri vysušeniu čistených povrchov. 

 

1x Mikrovlákno na leštenie vosku a aplikáciu detailerov 40x40cm

Mikrovlákno s hmotnosťou 320 GSM a jemnými vláknami sa perfektne hodí ako základné mikrovlákno na lak. Dokonalé to bude aj vo vnútri auta. Veľkost 40x40cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: