Deturner Creamy Tire Dressing 500ml

Prostriedok na ošetrovanie pneumatík

Skladom
Značka: Deturner
€13,91 –19 % €11,25 / ks
Deturner creamy tire dressing 500ml
Tip
€13,91 –19 %

Deturner Creamy Tire Dressing je unikátny prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu povrchu pneumatík

Môže byť aplikovaný aj na gumené alebo nelakované plastové diely exteriéru vozidiel. Receptúra prostriedku je založená na vodnej báze s obsahom nanočastíc kremíka SiO2 bez obsahu organických rozpúšťadiel. Aplikácia produktu prinavracia ošetreným povrchom pôvodný farebný odtieň, hlavne ak ide o čiernu farbu, so saténovým finálnym vzhľadom bez "umasteného efektu", pričom pre získanie vyššieho lesku ošetrených povrchov postačuje opakovaná aplikácia produktu, napr. 2 až 3 vrstvy. Krémová konzistencia umožňuje rovnomernú aplikáciu na ošetrovaných povrchoch, a to aj na ťažšie dostupných miestach bez nežiaduceho stekania. Ošetrené povrchy sú po aplikácii dokonale ochránené pre negatívnymi vplyvmi UV žiarenia a okolitého prostredia, perfektne odpudzujú vodu a nečistoty, a to až na dobu niekoľkých týždňov.

 

Návod na použitie:

  • Na dosiahnutie požadovaných vlastností, funkčnosti a životnosti aplikácie sa dôrazne odporúča vyčistenie povrchov vhodným čističom (alternatívne univerzálnym čistiacim prostriedkom APC) na pneumatiky, gumené a plastové povrchy
  • Aplikujte len na suchom a vychladnutom povrchu
  • Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby
  • Pomocou vhodného aplikátora alebo utierky rozotrite prostriedok po ošetrovanom povrchu
  • Ponechajte voľne pôsobiť po dobu cca. 20 minút
  • V prípade nerovnomernej aplikácie zotrite nadbytok produktu vhodnou utierkou
  • Pre získanie vyššieho finálneho lesku ošetrených povrchov alebo výraznejšieho efektu opakujte aplikáciu

 

Deturner Creamy Tire Dressing

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

DETURNER je inovatívna prémiová autokozmetika, starostlivo navrhnutá a optimalizovaná v spolupráci s odborníkmi v oblasti chémie. Vyvinuli vlastné receptúry s použitím surovín najvyššej kvality poskytovaných svetovými dodávateľmi. Táto značka poskytuje kompletný rad starostlivosti zameraný na výnimočnú funkčnosť, jemnú eleganciu a exkluzívny vzhľad.