Auto Finesse Satin Tyre Creme Dressing

Impregnácia pneumatík

Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Momentálne nedostupné Skladom Zvoľte variant
Značka: Auto Finesse
€16,50 / ks €12,50 / ks od €12,50 / ks

Auto Finesse Satin Tyre Creme Dressing je jediný oživovač pneumatík na trhu, ktorý vám ponúka možnosť, či chcete matný vzhľad pneumatík alebo lesklý

 Na rozdiel od tradičných receptúr je táto technologicky vyspelá, neviazaná formula schopná vrstviť, vďaka čomu je prvá svojho druhu, ktorá ponúka progresívnu povrchovú úpravu.

To znamená, že nanesením jediného náteru získate čistý, prirodzený saténovo-matný vzhľad. Zatiaľ čo nanesenie viacerých vrstiev, jedna po druhej, vytvorí super-mokrý, vysoký lesk. Čím viac vrstiev pridáte, tým výraznejšia bude lesklá povrchová úprava. Satin nielen zvýrazní vzhľad vašej gumy, ale ponúka aj ochrannú bariéru pred nepriaznivými vplyvmi.


Použitie:
Matný vzhľad: Aplikujte prípravok na aplikátor a rozotrite po pneumatike (1 Vrstva)
Lesklý vzhľad: Opakujte postup (viac vrstiev)Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Auto Finesse má pôvod vo Veľkej Británií. Vznikla už v roku 1999. Svoju cestu o starostlivosť o autá začali ako jeden muž, dodávka a vášeň pre čisté a lesklé autá. Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam sa  značka Auto Finesse stala pravdepodobne najpopulárnejšou a najobľúbenejšou značkou na svete. Nie len kvôli kvalitným produktom, ale aj vďaka dizajnu, marketingu, akadémiám, detailingovým štúdiam a skvelým detailingovým komunitám.