Shiny Garage Jet Black Trim Restorer - oživovač plastov 250ml

Oživovač na vonkajšie plasty

 

Skladom
Značka: Shiny Garage
€11,99 / ks
Shiny Garage Jet Black Trim Restorer 250ml
Tip

Je to špeciálne vyvinutý oživovač na vonkajšie plasty, ktorý obnovuje farbu plastov, chráni ich pred UV žiarením a vďaka hydrofóbnemu účinku zabraňuje rýchlemu znečisteniu

Vzorec obsahuje silikónové a voskové emulzie a vďaka gélovej konzistencii je veľmi efektívny a ľahko sa nanáša na akýkoľvek plast.

Je vhodný na oživenie všetkých plastových prvkov, ako sú lišty, nárazníky, kryty zrkadiel, dokonca aj prvky v motorovom priestore atď.

Neobsahuje benzín ani rozpúšťadlá a navyše vonia ovocím. To všetko robí použitie Jet Black Trim Restorer príjemným a bezpečným pre životné prostredie.

 

Ako používať plastový oživovač?

  1. Nezabudnite povrch dôkladne umyť
  2. Pred použitím dobre pretrepte
  3. Nanášajte pomocou aplikátora alebo mikrovlákna.
  4. Rovnomerne ho rozložte a nechajte vyschnúť. Prebytok utrite mikrovláknom

 

shiny garage jet black

 

Ďalšie tipy:

Neuchovávajte v mrazničke. Nepoužívajte na slnku alebo na horúcich prvkoch.

5
19x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 25.8.2021
Parádna vecička na vonkajšie plasty. Chytili znova svoju farbu. Použil som to dávnejšie no stále rovnako drží vzhľad, odporučam

Shiny Garage je pôvodnou značkou detailingových produktov. Ponúkané produkty spĺňajú požiadavky amatérov a profesionálov pri zachovaní konkurencieschopnej ceny. Značka bola založená v roku 2012. Prípravky Shiny Garage majú nielen vysokú účinnosť, ale sú aj príjemným zážitkom pre zmysly vďaka prekvapivým kombináciám vôní. Produkty sú vyrábané zo surovín najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť používateľom a sú šetrné k životnému prostrediu.