Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing 500 ml

Univerzálny oživovač vnútorných aj vonkajších plastov

Skladom
Značka: Auto Finesse
€17,50 / ks
Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing 500 ml - oživovač plastov a gumy v interieri a exterieri
Novinka

Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing je vysoko efektívny prípravok určený na impregnáciu plastových a gumených prvkov v interiéri aj exteriéri vozidla.

Prípravok zanecháva saténový vzhľad a zároveň chráni povrch pred stárnutím, vyblednutím či popraskaním. Po zaschnutí nezanecháva lepivý či mastný povrch, naopak poskytuje povrch, ktorý je príjemný na dotyk s prirodzeným leskom. UV faktor zabraňuje vyblednutiu a udržuje všetky plastové časti svieže a matné po dobu až 6 mesiacov.

Dressle môžete použiť v motorovom priestore, v interiéri na plastové, gumené, vinylové časti a v exteriéri na vonkajšie plasty a gumu.

Neobsahuje žiadne vosky, oleje alebo ropné destiláty. 

 

Použitie:

1. Ošetrované povrchy najprv dôkladne vyčistite a usušte. V interiéri napríklad pomocou Auto Finesse Total, v exteriéri pomocou Auto Finesse Verso

2. Aplikujte vždy na chladný, čistý a suchý povrch 

3. Na aplikátor z mikrovlákna naneste prípravok a rovnomerne aplikujte po povrchu 

4. Ponechajte 2-3 minúty nasiaknuť

5. Zvyšky prípravku utrite čistou a suchou mikrovláknovou utierkou

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Auto Finesse má pôvod vo Veľkej Británií. Vznikla už v roku 1999. Svoju cestu o starostlivosť o autá začali ako jeden muž, dodávka a vášeň pre čisté a lesklé autá. Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam sa  značka Auto Finesse stala pravdepodobne najpopulárnejšou a najobľúbenejšou značkou na svete. Nie len kvôli kvalitným produktom, ale aj vďaka dizajnu, marketingu, akadémiám, detailingovým štúdiam a skvelým detailingovým komunitám.