Deturner set na starostlivosť o interiér

Súprava na čistenie a impregnáciu interiéru auta s príslušenstvom

Skladom
Značka: Deturner
€23,90 –14 % €20,50 / ks
Deturner se na čistenie interiéru
Tip
€23,90 –14 %

Kompletná sada autokozmetiky na čistenie a impregnáciu interiéru auta

 

Set obsahuje:

PRIPRAVENÝ ČISTIČ VNÚTORNÝCH VNÚTOROV 250ML

VNÚTORNÁ ÚPRAVA 250ML

KEFA BIELA ​​21MM

APLIKÁTOR

MIKROVLÁKNO

 

Čistič interiéru

Hotový a účinný prípravok na čistenie interiérových prvkov, ako sú plasty, vinyl, čalúnenie a dokonca aj koža. Má antibakteriálne vlastnosti. Jeho neutrálne pH a žiadne škodlivé látky ho robia bezpečným pre všetky povrchy. Umožní vám jedným prechodom mikrovlákna vyčistiť nečistoty, prach, mastnotu a zvyšky impregnačných prípravkov. Na odstránenie odolných nečistôt môžete použiť kefu alebo štetec. Má príjemnú jemnú vôňu, ktorá nedusí.

 

Impregnácia

Vyživuje všetky povrchy vo vnútri auta, ako je plast, vinyl a guma. Jeho hlavnou úlohou je zvýraznenie farby a údržba plastových prvkov. Neobsahuje rozpúšťadlá a receptúra ​​je založená na prírodných zložkách, vďaka ktorým všetky povrchy získajú svoju bývalú hydratáciu a farbu a zanechajú saténový efekt. Vďaka UV filtrom vytvára ochrannú a antistatickú vrstvu, znižuje priľnavosť nečistôt. Vo vnútri zanecháva príjemnú vôňu.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 15.6.2022
Spokojnosť.

DETURNER je inovatívna prémiová autokozmetika, starostlivo navrhnutá a optimalizovaná v spolupráci s odborníkmi v oblasti chémie. Vyvinuli vlastné receptúry s použitím surovín najvyššej kvality poskytovaných svetovými dodávateľmi. Táto značka poskytuje kompletný rad starostlivosti zameraný na výnimočnú funkčnosť, jemnú eleganciu a exkluzívny vzhľad.