Deturner Interior Dressing 500ml

Prostriedok na oživenie plastových dielov interiéru vozidiel

Skladom
Značka: Deturner
€9,50 / ks

Deturner Interior Dressing je prostriedok na oživenie plastových dielov interiéru vozidiel

Vhodný na ošetrovanie plastových, vinylových, gumených alebo aj karbónových povrchov s miernymi čistiacimi schopnosťami bez obsahu organických rozpúšťadiel so zložením na báze prírodných zložiek. Oživuje prirodzený farebný odtieň a vzhľad, chráni pred vyblednutím a popraskaním, vytvára ochrannú vrstvu odolnú voči negatívnym účinkom UV žiarenia s antistatickými vlastnosťami, odpudzuje prach a znečistenie. V závislosti na type materiálu nadobudnú povrchy po aplikácii saténový finálny vzhľad alebo jemný prirodzený lesk, bez nežiaduceho neprimerane vysokého lesku a mastného vzhľadu, či pocitu mastnoty na dotyk. Bonusom je príjemná nevtieravá vôňa produktu.

 

Návod na použitie:

  • Silne znečistené povrchy odporúčame pred aplikáciou prostriedku vyčistiť vhodným čističom typu Interior cleaner alebo APC
  • Pomocou vhodného aplikátora (odporúčame kvalitné bavlnené alebo mikrovláknové) naneste a rozotrite primerané množstvo produktu priamo na suchý povrch, zbytočne neplytvajte!
  • Po aplikácii v prípade potreby pretrite povrch mäkkou mikrovláknovou utierkou

 

 

deturner interior dressing

 

Pozn. Produkt je možné použiť aj na čistenie veľmi mierneho znečistenia, napr. utieranie prachu, odtlačkov prstov, náhodne rozliatych nápojov v menšom ako malom rozsahu a pod.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ĽB Avatar autora | 31.8.2021
Pekne voňavé, je to pecka
5
BK Avatar autora | 4.8.2021
Vynikajúce voňavé mliečko vyčistil som s ním prístrojovku na 20 ročnom aute a je ako nová.

DETURNER je inovatívna prémiová autokozmetika, starostlivo navrhnutá a optimalizovaná v spolupráci s odborníkmi v oblasti chémie. Vyvinuli vlastné receptúry s použitím surovín najvyššej kvality poskytovaných svetovými dodávateľmi. Táto značka poskytuje kompletný rad starostlivosti zameraný na výnimočnú funkčnosť, jemnú eleganciu a exkluzívny vzhľad.