Gyeon Q2M WetCoat 500ml

Vysoko kvalitný sealant s obsahom SiO₂

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Gyeon
€13 / ks
Kategória: Ochrana laku
Položka bola vypredaná…
Gyeon Q2M WetCoat 500ml - sealant s obsahom SiO2
Novinka Tip

Gyeon Q2M WetCoat 500ml je vysoko účinný a kvalitný sealant na báze kremíka SiO₂ určený na ochranu laku auta ihneď po umytí.

Revolučný prípravok, ktorý poskytuje trvalú ochranu povrchu v priebehu niekoľkých sekúnd , stačí aplikovať a opláchnuť. Veľkým prínosom je obrovská hydrofóbnosť a samočistiaci efekt, ktorý sa dostaví okamžite spolu s intenzívnym leskom na lakovaných povrchoch.

Výhodou produktu je jeho všestrannosť, ktorá umožňuje jeho použitie na všetky vonkajšie povrchy vášho auta. Dodá skvelé hydrofóbne vlastnosti nielen laku, ale aj plastom, kovovým prvkom, oknám a diskom kolies. Poskytuje vynikajúcu trvanlivosť a chemickú odolnosť.

 

Použitie:

Prípravok aplikujte výhradne na mokrý a chladný povrch, nikdy neaplikujte na priamom slnku alebo na horúcej karosérií.

Nenechávajte ho zaschnúť, ale ihneď po aplikácií opláchnite. Nestačí obyčajný prúd vody. Odporúčame tlakový oplach, pretože reakcia a nadviazanie na lak prebieha v okamihu tlakového oplachu. 

 

wetcoatnova

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon je svetoznáma značka autokozmetiky, ktorá pochádza až z Južnej Kórei. Ponúka výnimočné, spoľahlivé a dôkladne testované produkty špičkovej technológie. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, odolnosťou a jednoduchou aplikáciou. Za posledných 10 rokov, Gyeon zvýšil svoje pôsobisko vo viac ako 90 krajinách na 6 kontinentoch.