Gyeon Q2M QuickDetailer 400ml

Kvalitný rýchly detailér

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Gyeon
€11 / ks
Kategória: Ochrana laku
Položka bola vypredaná…
Gyeon Q2M QuickDetailer 400ml - rýchly detailér
Novinka Tip

Gyeon Q2M QuickDetailer 400ml je profesionálny vysoko kvalitný rýchly detailér, ktorý je určený pre rýchlu ochranu rôznych povrchov automobilu

Prípravok s najjednoduchším použitím, ktorý dodáva laku perfektný lesk, hladkosť povrchu, odstraňuje ľahké nečistoty ako napr. odtlačky prstov, stopy po vode, prach a podobne. Môže sa použiť na suchý aj mokrý lak auta. Jeho špeciálne zloženie mu umožňuje použitie na všetky vonkajšie povrchy.

Je úplne bezpečný pre všetky vosky alebo keramiku. Vďaka tomuto prípravku rýchlo a jednoducho zvýšite lesk a kĺzkosť lakovaných povrchov.

 

Použitie:

1.Stačí jednoducho nastriekať na suchý alebo mokrý povrch a utrieť

2.Môžete ho nechať aj zaschnúť 

 

 

Tip:

Použite prípravok počas sušenia auta po umytí. Sušenie bude jednoduchšie a efekt bude omnoho lepší, pretože okamžitý lesk zostane na povrchu niekoľko týždňov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon je svetoznáma značka autokozmetiky, ktorá pochádza až z Južnej Kórei. Ponúka výnimočné, spoľahlivé a dôkladne testované produkty špičkovej technológie. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, odolnosťou a jednoduchou aplikáciou. Za posledných 10 rokov, Gyeon zvýšil svoje pôsobisko vo viac ako 90 krajinách na 6 kontinentoch.