RRCustoms Bad Boys Ceramic Wax Tutti Frutti 100ml

Vynikajúca ochrana laku, fantastický hydrofóbny efekt, výplň mikro škrabancov a šmyk pre ľahké umývanie vozidla

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
€22,99 / ks
Kategória: Tuhé vosky
Položka bola vypredaná…
rrcustoms bad boys tuhý vosk
Tip

Keramický vosk - vytvorený pre nadšencov detailingu

 Dovoľujeme si Vám predstaviť produkt s názvom
Keramický vosk,
pretože obsahuje cca 30% keramických zložiek. Vosk sa veľmi jednoducho nanáša. Vďaka inovatívnej receptúre si môžete dovoliť naniesť hrubšiu vrstvu bez obáv z ťažkostí s lapovaním.

Ďalšou vymoženosťou je možnosť ľahkej a príjemnej práce, bez obáv zo zaschnutia produktu na povrchu. Aby bola vaša práca skutočne príjemná, vosk má fantastickú vôňu. Keramický vosk je vhodný na vrstvenie, to znamená, že 24 hodín po nanesení prvej vrstvy môžeme naniesť ďalšiu alebo niekoľko. Ďalšou charakteristickou vlastnosťou keramického vosku je bezproblémová aplikácia pri rôznych teplotách. Ak sú funkcie, ktoré sme uviedli, pre vás dôležité, tento keramický vosk sa vám bude páčiť.

rrc bad boys ceramic wax

Po nanesení a lapovaní vosku získate dobrú ochranu laku, fantastický hydrofóbny efekt, vyplnenie mikroškrabancov a šmyk pre ľahké umývanie vozidla.
Zapôsobí na vás hĺbka farby, ktorú Keramický vosk na laku zanechá.
Trvanlivosť produktu silne závisí od prípravy povrchu, intenzity používania a spôsobu
umývania auta.
V testoch sme ukázali, že dobre pripravený povrch predĺži svoju životnosť desaťkrát. V prípade profesionálnej prípravy laku (úplná dekontaminácia + korekcia) a nanesenie dvoch vrstiev vám umožní užívať si ochranu laku celé mesiace. Aplikovaný štandardným spôsobom (dobre umytý, odmastený lak) - výdrž cca 6 mesiacov mesiacov.

 

Obsah balenia

  • Bad boys Ceramic wax
  • Profesionálne lapovacie mikrovlákno

 

Ako pripraviť lak?

Ako sme písali vyššie, životnosť vosku, ale aj kvalita jeho fungovania závisí okrem iného aj od prípravy laku. Ak chcete, aby výrobok správne fungoval, oplatí sa povrch dobre pripraviť: - umytie, dekontaminácia (odstránenie dechtu, kovových častíc atď.) - v prípade potreby korekcia náteru.

Pripravili ste auto, takže môžete pristúpiť k voskovaniu. Vosk môžete pokojne nanášať po častiach bez obáv zo zaschnutia na laku. Nemali by sme zabudnúť ani na ochranné rukavice, pretože rozpúšťadlá obsiahnuté vo vosku môžu dráždiť pokožku. Vosk nanášajte nasucho, v prípade potreby môžete aplikátor mierne navlhčiť. Aby bola práca s voskom príjemná a aplikátor po laku dobre kĺzal,
oplatí sa na začiatok naniesť na aplikátor viac vosku, dôkladne ho rozotrieť.
Tiež sa nemusíte báť nanášať prebytočný vosk. Výrazne to neovplyvní jeho následné leštenie (iba predĺži pracovný čas)

Vosk nanášame krúživými a krížovými pohybmi, aby sme sa uistili, že dôkladne pokryje karosériu auta. Voskovanie auta zaberie v priemere 1 až 2 hodiny práce. Po uplynutí tejto doby môžeme začať leštiť pomocou jemných mikrovlákien
(potrebujeme max 2-3 vlákna).

Leštenie voskom je možné vykonať aj niekoľko hodín po aplikácii a ihneď naniesť ďalšiu vrstvu. Po nanesení vosku chráňte vozidlo pred dažďom (vodou) cca 24 hodín. Aby ste si užili hydrofóbny efekt dlhšie, oplatí sa dodržiavať pravidlá bezpečného umývania. Nezabudnite umývať auto ručne, metódou dvoch vedier, s PH neutrálnymi produktami. Ak hydrofóbny efekt zmizne, odporúčame aplikovať náš QD,
ktorý tento efekt umocní.

Uchovávajte tesne uzavretú nádobu na chladnom mieste.

5
21x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 31.1.2022
lepšie voňavý vosk.som nikdy nemal. prichadzam k autu na ulici a cítim ako vonia vosk fakt kvalita 5*
5
M Avatar autora | 26.1.2022
Krásne vonia a silno odpudzuje vodu, zatial som spokojny

RRCustoms Bad Boys je prémiová kolekcia produktov od značky RRCustoms. Vznikla v roku 2017 a má pôvod vo Veľkej Británií. RR Customs Bad Boys sa stala veľmi populárnou značkou v automobilovej komunite. V súčasnosti je RRCustoms výrobcom profesionálnej autokozmetiky, leštiacich padov a fólií na okná áut.