Shiny Garage Coco Tire Booster 500 ml

Prinavráti nový vzhľad pneumatík

Skladom
Značka: Shiny Garage
€17,50 –2 % €16,99 / ks
Coco Tire Booster 500ml osviežovač pneumatik
€17,50 –2 %

Coco Tire Booster je inovatívny produkt na oživenie farby pneumatík

Ideálne na získanie krásneho sviežeho vzhľadu pneumatiky ako by bola úplne nová. Kombinácia najkvalitnejších voskových a silikónových emulzií, polymérov a vody. Vodná konzistencia znamená, že prípravok je možné aplikovať aj na mokré pneumatiky, jeho aplikácia je veľmi jednoduchá. Trvanlivosť produktu aplikovaného na čistú pneumatiku je 2 týždne.

 

Vlastnosti produktu:

  • Možné 3 povrchové úpravy
  • ľahká aplikácia
  • kokosová vôňa

 

 

Návod na použitie:

Matný vzhľad pneu - naneste na čistú suchú pneumatiku, prejdite aplikátorom a prípravok rozotrite po pneumatike. Prebytočnú látku odstráňte handričkou.

Saténový vzhľad pneu - naneste na čistú suchú pneumatiku alebo pneumatiku ošetrenú impregnáciou pneu, jeden/dva dávky priamo na pneumatiku, jemne navlhčite aplikátor a rozotrite po pneumatike, nechajte zaschnúť.

Lesklý vzhľad pneu - naneste priamo na suchú, čistú pneumatiku alebo pneumatiku ošetrenú impregnáciou pneu, nechajte zaschnúť, odstráňte prebytočný produkt z ráfikov.

 

coco tire booster shiny garage

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
13x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Shiny Garage je pôvodnou značkou detailingových produktov. Ponúkané produkty spĺňajú požiadavky amatérov a profesionálov pri zachovaní konkurencieschopnej ceny. Značka bola založená v roku 2012. Prípravky Shiny Garage majú nielen vysokú účinnosť, ale sú aj príjemným zážitkom pre zmysly vďaka prekvapivým kombináciám vôní. Produkty sú vyrábané zo surovín najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť používateľom a sú šetrné k životnému prostrediu.