Meguiar's Ultimate Compound 450 ml

Najúčinnejší prípravok na rozleštenie tých najťažších defektov laku

Skladom
Značka: Meguiars
€20,99 / ks

Meguiar's Ultimate Compound odstráni škrabance rôzneho charakteru, oxidáciu laku, škvrny od kyslého dažďa, vtáčieho trusu, hologramy a ďalšie poškodenia, ktorými môže trpieť lak vášho auta

Pomocou tohto leštidla dosiahnete najlepšie výsledky pri renovácii starých a poškodených lakov a bez nutnosti profesionálneho zásahu. Vďaka obsiahnutým leštiacim prvkom dodáva tento produkt zároveň laku vysoký lesk, obnovuje farbu a jas a pripravuje povrch na následné voskovanie.

Vďaka revolučnému zloženiu obnovuje povrch, na rozdiel od podobných, avšak nešetrných, abrazívnych prípravkov, úplne bez poškriabania či poškodenia laku, a preto je toto leštidlo vhodné aj na nové laky. Vďaka tomu sa veľmi významne skracuje čas a úsilie potrebné na odstránenie vád a nečistôt laku. Tajomstvom tohto prípravku je exkluzívna, mikroabrazívna technológia, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre profesionálne produkty Meguiar's. Či už Ultimate Compound nanášate ručne, alebo pomocou strojovej leštičky, výsledok bude vždy jedinečný.

 

meguiars ultimate compound 1

 

Metódy aplikácie:

Leštenku je možné použiť s penovým aplikátorom krúživými pohybmi

DA Power System, alebo pomocou leštiaceho stroja

 

Tento produkt nie je určený k aplikácii rotačnou leštičkou!

 

 

 

Meguiars Ultimate Compound - Test and Review

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Meguiars je jedným z najväčších výrobcov v automobilovom kozmetickom priemysle. Za svoju mimoriadnu popularitu vďačí veľmi dlhému pôsobeniu na trhu a najvyššej kvalite ponúkaných produktov. U tejto značky nájdete kompletný rad produktov ako pre profesionálov, tak aj pre víkendových nadšencov.