Shiny Garage D-Tox Liquid 1 l

Vysoko účinný odstraňovač hrdze

Skladom
Značka: Shiny Garage
€17,99 / ks
Shiny Garage D-Tox Liquid 1L - odstraňovač hrdze
Novinka Tip

Shiny Garage D-Tox Liquid je prípravok určený na odstránenie náletovej hrdze z rôznych povrchov ako je lak, chróm, sklo, guma

Vďaka technologicky vyspelému zloženiu surovín zaisťuje ľahkú aplikáciu, okamžité pôsobenie na nečistoty a vysokú viskozitu. To znamená, že produkt zostane na povrchu dlhšiu dobu, nesteká z neho, čiže dlhšie preniká do nečistôt a účinnejšie ich odstraňuje. Prípravok rovnomerne pokrýva povrch a rozpúšťa kovové častice. nečistoty.

Konzistencia prípravku je viac tekutejšia a použitie vhodných surovín zaisťuje, že produkt na čistenom povrchu schne pomalšie.

 

 

Použitie:

  1. Aplikujte rovnomerne na chladný povrch
  2. Nechajte pôsobiť 2 - 3 minúty. Pri silných nečistotách si môžete pomôcť štetcom
  3. Opláchnite povrch vodou pod tlakom
  4. V prípade potreby zopakujte celý proces
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 19.4.2023
Super produkt , spokojnost

Shiny Garage je pôvodnou značkou detailingových produktov. Ponúkané produkty spĺňajú požiadavky amatérov a profesionálov pri zachovaní konkurencieschopnej ceny. Značka bola založená v roku 2012. Prípravky Shiny Garage majú nielen vysokú účinnosť, ale sú aj príjemným zážitkom pre zmysly vďaka prekvapivým kombináciám vôní. Produkty sú vyrábané zo surovín najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť používateľom a sú šetrné k životnému prostrediu.