Shiny Garage Morning Dew Air Freshener 150ML

Osviežovač vzduchu v spreji. Vôňa lesného ovocia

Skladom
Značka: Shiny Garage
€6,90 / ks

Inovatívny produkt, ktorý nielen osvieži interiér auta, ale aj eliminuje nepríjemné pachy rozkladom bakteriálnych častíc

Rada vôní Shiny Garage bola dôkladne testovaná z hľadiska odolnosti, vplyvu na povrchy a užívateľa. Sú jedným z mála sprejových osviežovačov, ktorých výdrž sa počíta v dňoch, nie v hodinách.

 

Vlastnosti produktu:

  • Príjemná vôňa lesného ovocia
  • biologicky odbúrateľný
  • Odolný


Návod na použitie:

  1.  pred použitím pretrepať,
  2.  aplikujte pod koberčeky v oblasti vetracích otvorov na nohách,
  3.  pre lepší účinok zapnite na 3-4 minúty uzavretý okruh a nechajte čiastočky osviežovača vzduchu preniknúť do každého kúta interiéru auta,
  4.  neaplikujte na plastové prvky alebo čalúnenie,
  5.  postup opakujte každých 3-5 dní, v závislosti od vône.


Ďalšie informácie:

Použili sme pokročilú zložku, ktorá umožňuje distribúciu vône bezpečným spôsobom. Tento nosič sa vyznačuje nízkou toxicitou a vysokým stupňom biologickej odbúrateľnosti, a preto sú naše osviežovače vzduchu bezpečné pre užívateľa aj životné prostredie a náhodná aplikácia na plastový prvok nespôsobí žiadnu škodu.

5
20x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 3.4.2023
Super vôňa, odporúčam
5
Avatar autora | 16.1.2022
Vonia pekne a dlho vydrži , odporučam

Shiny Garage je pôvodnou značkou detailingových produktov. Ponúkané produkty spĺňajú požiadavky amatérov a profesionálov pri zachovaní konkurencieschopnej ceny. Značka bola založená v roku 2012. Prípravky Shiny Garage majú nielen vysokú účinnosť, ale sú aj príjemným zážitkom pre zmysly vďaka prekvapivým kombináciám vôní. Produkty sú vyrábané zo surovín najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť používateľom a sú šetrné k životnému prostrediu.