Shiny Garage Leather Kit Soft

Špeciálna sada určená na čistenie a ošetrenie kože, komplet s príslušenstvom

Skladom
Značka: Shiny Garage
€29,99 –1 % €29,50 / ks
Shiny Garage Leather kit soft - sada autokozmetiky
€29,99 –1 %

Shiny Garage Leather Kit Soft je určený na čistenie a ošetrenie kože s ľahkým až stredným stupňom znečistenia kože

Táto špeciálna sada je určená na čistenie a ošetrenie všetkých druhov kože vo vašom vozidle. 

 

Sada obsahuje:

Leather cleaner soft 150ml - čistič kože

Leather mousse 150ml - ošetrenie kože

Kefa na kožu

Mikrovláknový aplikátor

Mikrovlákno

 

Leather cleaner soft 150ml  prináša skvelé zloženie povrchovo aktívnych látok, ktoré bezpečne a rýchlo preniknú do špiny a pomôžu ju odstrániť. Vďaka neutrálnemu pH je produkt pre čistený povrch úplne bezpečný. Výrobok obsahuje zvlhčujúce a zjemňujúce látky. V prípade nanesenia produktu na plast alebo textil okamžite odstráňte prípravok čistým mikrovláknom

 

Leather mousse 150ml je kondicionér na kožu, ktorý zjemňuje a zároveň ošetruje kožu. Obsahuje iba užívateľsky prívetivé a k pokožke neškodné zložky ako prírodné oleje a včelí vosk. Prírodné oleje zmäkčujú a konzervujú čalúnenie, v kombinácii s včelím voskom získavame saténovú, antistatickú a hydrofóbnu povrchovú úpravu a taktiež zabraňujeme vysušovaniu a keratóze prírodnej kože. 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Shiny Garage je pôvodnou značkou detailingových produktov. Ponúkané produkty spĺňajú požiadavky amatérov a profesionálov pri zachovaní konkurencieschopnej ceny. Značka bola založená v roku 2012. Prípravky Shiny Garage majú nielen vysokú účinnosť, ale sú aj príjemným zážitkom pre zmysly vďaka prekvapivým kombináciám vôní. Produkty sú vyrábané zo surovín najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť používateľom a sú šetrné k životnému prostrediu.