K2 Klima Fresh 150 ml

Osviežovač a čistič klimatizácie

Druh
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: K2
€3,99 / ks

K2 Klima Fresh je spoľahlivý osviežovač a čistič klimatizácie 

Spoľahlivá klimatizácia pozitívne vplýva na komfort a zvyšuje bezpečnosť jazdy. Je potvrdené, že jazda v prehriatom aute môže spôsobiť útlm. Pre správnu funkčnosť klimatizácie odporúčame vymeniť kabínový filter raz v roku, alebo po 15 000 km. Nepríjemný zápach z klímy spôsobujú napr. plesne, ktoré môžu vyvolať alergie. Klímu je vhodné používať počas celého roka, vysušuje vzduch, čo bráni zahmlievaniu okien. Používanie v zime zabezpečí jej trvalú funkčnosť. V lete pri ochladzovaní prehriateho interiéru je nutné v prvom rade otvoriť okná, prevetrať auto a potom zapnúť klimatizáciu. Parkujte v tieni. Po vypnutí klímy nechajte ešte chvíľu bežať ventilátor. Teplotu nenastavujte na nižšiu ako + 21° C. Je vhodné aby rozdiel vonkajšej a vnútornej teploty bol max. 7°C. Väčší rozdiel teplôt môže vyvolať tepelný šok. Používanie klimatizácie môže spôsobiť zvýšenie spotreby paliva približne o 0,5 l/ 100 km.

K2 KLIMA FRESH je kvalitný produkt, celý proces použitia nezaberie viac ako niekoľko minút. Vhodný do každého automobilu s klimatizáciou, vytvorí sviežu atmosféru.

 

k2 klima fresh

 

POUŽITIE :

  1. Zatvorte všetky dvere a okná.
  2. Naštartujte motor, zapnite ventilátor na maximum. Zapnite vnútorný obeh – nastavte klímu na minimálnu teplotu.
  3. Posuňte sedadlo vodiča dopredu a sklopte operadlo. Zatvorte okná.
  4. Fľašku pretrepte.
  5. Umiestnite ju za sedadlo vodiča.
  6. Opatrne stlačte ventil, chráňte si oči.
  7. Vystúpte z auta a zatvorte dvere.
  8. Po niekoľkých minútach je proces ukončený.
  9. Nastúpte, použitý obal zlikvidujte a vyvetrajte.
  10. Cirkuláciu nastavte na normálnu funkciu. Pre získanie max. účinku odporúčame výmenu kabínového a peľového filtra.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autokozmetika K2 pochádza z Poľska. Každý produkt je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Produkty K2 sú vyrábané pomocou najnovšej technológie, ktoré získali ocenenia na medzinárodných veľtrhoch inovácií a vynálezov. Každý výrobok, ktorý je uvedený na trh, je podrobený testom, aby bolo jeho používanie nielen príjemné a pohodlné, ale predovšetkým aj bezpečné.