K2 Klima Fresh 150 ml

Osviežovač a čistič klimatizácie

Druh
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: K2
€3,50 / ks

Spoľahlivá klimatizácia pozitívne vplýva na komfort a zvyšuje bezpečnosť jazdy. Je potvrdené, že jazda v prehriatom aute môže spôsobiť útlm. Pre správnu funkčnosť klimatizácie odporúčame vymeniť kabínový filter raz v roku, alebo po 15 000 km. Nepríjemný zápach z klímy spôsobujú napr. plesne, ktoré môžu vyvolať alergie. Klímu je vhodné používať počas celého roka, vysušuje vzduch, čo bráni zahmlievaniu okien. Používanie v zime zabezpečí jej trvalú funkčnosť. V lete pri ochladzovaní prehriateho interiéru je nutné v prvom rade otvoriť okná, prevetrať auto a potom zapnúť klimatizáciu. Parkujte v tieni. Po vypnutí klímy nechajte ešte chvíľu bežať ventilátor. Teplotu nenastavujte na nižšiu ako + 21° C. Je vhodné aby rozdiel vonkajšej a vnútornej teploty bol max. 7°C. Väčší rozdiel teplôt môže vyvolať tepelný šok. Používanie klimatizácie môže spôsobiť zvýšenie spotreby paliva približne o 0,5 l/ 100 km.

K2 KLIMA FRESH je kvalitný produkt, celý proces použitia nezaberie viac ako niekoľko minút. Vhodný do každého automobilu s klimatizáciou, vytvorí sviežu atmosféru.

 

k2 klima fresh

 

POUŽITIE :

  1. Zatvorte všetky dvere a okná.
  2. Naštartujte motor, zapnite ventilátor na maximum. Zapnite vnútorný obeh – nastavte klímu na minimálnu teplotu.
  3. Posuňte sedadlo vodiča dopredu a sklopte operadlo. Zatvorte okná.
  4. Fľašku pretrepte.
  5. Umiestnite ju za sedadlo vodiča.
  6. Opatrne stlačte ventil, chráňte si oči.
  7. Vystúpte z auta a zatvorte dvere.
  8. Po niekoľkých minútach je proces ukončený.
  9. Nastúpte, použitý obal zlikvidujte a vyvetrajte.
  10. Cirkuláciu nastavte na normálnu funkciu. Pre získanie max. účinku odporúčame výmenu kabínového a peľového filtra.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autokozmetika K2 pochádza z Poľska. Každý produkt je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Produkty K2 sú vyrábané pomocou najnovšej technológie, ktoré získali ocenenia na medzinárodných veľtrhoch inovácií a vynálezov. Každý výrobok, ktorý je uvedený na trh, je podrobený testom, aby bolo jeho používanie nielen príjemné a pohodlné, ale predovšetkým aj bezpečné.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie