Scangrip Head Lite

PROFESIONÁLNA  LED ČELOVKA S BEZDOTYKOVÝM SNÍMAČOM

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Scangrip
€39 / ks
Kategória: Detailingové svetlá
Položka bola vypredaná…
03.5669 head lite
Novinka

Vo väčšine pracovných situácií je vhodné mať obe ruky voľné, aby ste svoju prácu vykonávali čo najefektívnejšie. Nabíjateľná HEAD LITE bola vyvinutá tak, aby vám poskytla také nepostrádateľné a podporné jasné pracovné svetlo.

V porovnaní s prvou generáciou bol HEAD LITE vylepšený o vysoko účinnú technológiu COB LED, ktorá zaisťuje super jasné osvetlenie pracovnej plochy. Ultraľahká čelovka bola vylepšená aj o funkciu plynulého stmievania v rozsahu 10 % až 100 %, ktorá vám umožňuje ľahko prispôsobiť svetelný výkon pracovnej úlohe. Čelovka poskytuje až 150 lumenov.

Bezdotykový senzor a funkcia osvetlenia 2 v 1

Vysokovýkonná čelovka má funkciu bezdotykového senzora, ktorá uľahčuje zapnutie/vypnutie lampy jednoduchým mávnutím pred ňou. Týmto spôsobom môžete čelovku aktivovať v hrubých rukaviciach a vyhnúť sa dotyku spínacieho tlačidla špinavými rukami. Aby ste predišli neúmyselnej aktivácii, musíte senzor aktivovať dvojitým pohybom. Ak chcete šetriť kapacitu batérie, môžete čelovku jednoducho zapnúť len v prípade potreby s funkciou senzora. Výhodou môže byť aj zhasnutie lampy, aby ste sa vyhli oslňovaniu kolegov vo vašej blízkosti.

Vodotesná čelovka (IP54) je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálne osvetlenie pracovného svetla s 2 rôznymi funkciami osvetlenia v jednom: uhol lúča reflektora osvetľujúci celú vašu pracovnú oblasť a uhol zaostreného lúča pre kontrolu alebo použitie na veľké vzdialenosti. Hlava lampy sa dá ľahko nastaviť, aby sa dosiahol optimálny uhol pracovného osvetlenia.

Prečo si vybrať HEAD LITE?

  • Dobíjacia a výkonná COB LED čelovka poskytujúca až 150 lumenov
  • Bezdotykový senzor umožňuje používať čelovku a zároveň mať voľné ruky
  • Možnosť prepínania medzi 2 rôznymi funkciami osvetlenia s funkciou osvetlenia 2 v 1
  • Funkcia plynulého stmievania umožňuje prispôsobiť svetelný výkon vašim špecifickým potrebám
  • Vodotesná (IP54)

SCANGRIP HEAD LITE sú testované podľa normy ANSI/NEMA FL1

// Dizajn HEAD LITE je jedinečný a vzťahuje sa naň patent EÚ na dizajn RCD č. 4070035.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: