Balík na ošetrenie interiéru

Cenovo zvýhodnený balík na ošetrenie interiéru

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Wolf Garage
€30,56 –10 % €27,50 / ks
Kategória: Zvýhodnené balenia
Položka bola vypredaná…
Balík autokozmetiky na ošetrenie interiéru
Novinka
€30,56 –10 %

Sada autokozmetiky určená na ošetrenie interiéru vozidla

Preferuješ hotové vyskladané balíky autokozmetiky a hľadáš cenovo najvýhodnejšiu ponuku? Tak práve pre teba je toto ideálne riešenie.

Cenovo najvýhodnejšia ponuka balíka na ošetrenie interiéru, ktorá bola vytvorená na základe vašich požiadaviek a obľúbenosti značiek.

 

Balík obsahuje:

 

1x Koch Chemie MultiInteriorCleaner 750ml

Viacúčelový čistiaci prostriedok pre dokonalé a šetrné odstránanie nečistôt z látkových poťahov sedadiel, stropu, podlách a plastov. Vďaka svojmu zloženiu prémiovej kategórie sa nečistoty odstránia hĺbkovo z pórov a navyše MultiInteriorCleaner krásne prevonia interiér vášho auta.

 

1x Shiny Garage Interior Apple Dressing 500ml 

Necháva matný efekt a príjemnú vôňu jablka. Dá sa použiť aj na drevené, chrómové časti. Je veľmi efektívny, má antistatické vlastnosti a nelepivý povrch. Je to skvelý oživovač plastov auta.

 

1x Shiny Garage Purple Pocket Microfiber Applicator

Vo vnútri je použitá tuhá pena, vďaka ktorej leží aplikátor pevne v ruke, čo sa prejaví veľkým komfortom práce. Vybavené praktickým vreckom a fialovou farbou, odporúčané pre prácu vonku, napríklad s čistiacimi prostriedkami na pneumatiky / plasty alebo s použitím vosku.

 

1x WORK STUFF Detailing Brush 24 mm

Štetce na detail WORK STUFF sú jedné z najlepších štetcov na detailing na trhu.

 

1x Shiny Garage Hanging Air Freshener Morning Dew

Shiny Garage Hanging Air Freshener Morning Dew je závesný osviežovač vzduchu s príjemnou vôňou. Osvieži interiér auta a zároveň eliminuje nepríjemné pachy. Trvanlivosť je približne 3 týždne.

 

1x Univerzálne mikrovlákno Standard 30x30cm

Je to veľmi jemné a husto tkané mikrovlákno vyrobené z jemných polyesterových a polyamidových vlákien absolútne bezpečné pre použitie v interiéri ako aj exteriéri vozu. Lepšia savosť pomôže pri odstraňovaní prebytočných čističov, či mastnoty alebo pomôže pri vysušeniu čistených povrchov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: