Koch Chemie Quick Finish 1 l

Všestranný detailer bez obsahu silikónu

Skladom
Značka: Koch Chemie
€9,99 / ks

QUICK FINISH bez obsahu silikónu je multifunkčný detailer na čistenie všetkých lakovaných povrchov, umelých hmôt, kokpitov, displejov, sklenených vysoko lesklých plôch, klavírových lakov. Tiež vhodný na drevený a ušľachtilý interiér vozidla. Čistí, udržuje, chráni a konzervuje v jednom pracovnom procese. Ošetrené povrchy získajú vysoký lesk a hladkosť bez šmúh. Odtlačky prstov a ľahké znečistenie budú rýchlo a jednoducho odstránené. Prípadné predchádzajúce nanesené  vosky a udržiavacie prípravky nebudú odstránené. Prípravok je ideálny na prezentáciu vozidiel na výstavách (vo výstavných miestnostiach) vďaka svojmu rýchlemu a jednoduchému použitiu.

Oblasť použitia: Autolaky, displeje, klavírový lak, kokpity, lakované drevo, sklo, plastové diely, povrchy z ušľachtilej ocele atď.

Návod na použitie:

  1. Pomocou rozprašovača rovnomerne naniesť na ošetrené plochy alebo naniesť na utierku a rozleštiť.

Upozornenie:

  • Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu
  • Nepoužívať na horúce povrchy!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch Chemie pochádza z Nemecka. Bola založená už v roku 1968. Koch Chemie má vysoko kvalitnú autokozmetiku v oblasti umývacej chémie, detailingu a v priemysle. Sú jedným z mála podnikov, ktorý samostatne vykonáva výskum, výrobu a predaj.