Shiny Garage Double Sour Shampoo & Foam - šampón a aktívna pena 300ml

SHINY GARAGE DOUBLE SOUR SHAMPOO & FOAM - KYSELINOVÝ AUTOŠAMPÓN A  AKTÍVNA PENA - 2V1

Skladom
Značka: Shiny Garage
€17,99 –11 % €15,99 / ks
pol pl Double Sour Shampoo Foam 1L 238 1
€17,99 –11 %

Double Sour Shampoo & Foam by Shiny Garage je inovatívny a priekopnícky produkt pre súčasné umývanie automobilov. Predovšetkým pre starostlivosť o laky chránené keramikou.

Produkt bol vyvinutý s cieľom maximalizovať komfort používania a ľahkú starostlivosť o auto s aplikovanou keramikou. Double Sour je prvým výrobkom tohto druhu na trhu, ktorý kombinuje kyslý autošampón a kyslú aktívnu penu.

Bude veľmi nápomocný pri odstraňovaní povlaku a odstraňovaní čerstvých usadenín vodného kameňa, tzv vodné škvrny. Ponúka bohatú penu a vysokú kĺzavosť a príjemne vonia. Výrobok je možné použiť aj ako kyslú aktívnu penu na dennú starostlivosť.

Ak sa použije ako šampón, je veľmi efektívny - stačí 20 - 50 ml produktu na 10 l vody. 

 

Najdôležitejšie vlastnosti:
- pH 5,5 v koncentráte
- super účinný (20 - 50 ml na 10 l vody)
- vysoký sklz a bohatá pena
- vlastnosti šampónu a aktívnej peny v jednom produkte
- príjemná vôňa 

 

Shiny garage double sour

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Shiny Garage je pôvodnou značkou detailingových produktov. Ponúkané produkty spĺňajú požiadavky amatérov a profesionálov pri zachovaní konkurencieschopnej ceny. Je to poľská značka založená v roku 2012. Prípravky Shiny Garage majú nielen vysokou účinnosť, ale sú aj príjemným zážitkom pre zmysly vďaka prekvapivým kombináciám vôní. Produkty sú vyrábané zo surovín najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť používateľom a sú šetrné k životnému prostrediu.